Hakkımızda

2018 yılından bu yana yazılım ve donanım projeleriyle hayata anlam katıyoruz.

Akademik ve kurumsal hayatta kendilerini geliştirmiş kafadarlar tarafından 2018 yılında kurulan Eksi 16 Teknoloji, Pamukkale Üniversitesi Teknokent Bölgesi’nde faaliyet göstermeye başladı. Başlangıç aşamasından bu yana her geçen gün çözüm ortağı ağını geliştiren Eksi 16, bir yandan AR-GE projeleri üretmeye devam ediyor. Kurumsal Kaynak Planlanma sistemleri, süreç analizleri, süreç geliştirme destekleri, IoT teknolojilerini kullanarak yeni süreç ve ürün tasarlama, RFIP teknolojiler, Yapay Zekâ, Yapar Görme Sistemleri ve Gömülü Sistemler konularında sanayi bölgeleri için teknolojik çözümler üretmekte ve çözüm ortakları edinmektedir.

Vizyon

Dünyada kullanılan teknolojileri yakından takip ederek, sanayi bölgeleri için dijitalleşme çalışmalarını keyif içinde yürüten bir ekiple birlikte yaparak; ülkemizin gelişmesine katkı sağlamak ve yeni teknolojiler ışığında üretim sektörüne yön vermek.

Misyon

Yeni teknolojileri en iyi şekilde öğrenerek, mevcut teknolojiler bağını kurmak ve bu bağlamda çözüm ortaklarımızla birlikte AR-GE projeleri üretmek.

Değerlerimiz


2018 yılından bu yana yazılım ve donanım projeleriyle toplum için değer oluşturuyoruz.

İşe Alım